Tvůj Život začíná tam,

kde tvoje odvaha překoná strach a obavy

A pokud někdo říká, že to nejde, ukazuje to na jeho limity, nikoliv tvoje

 

Bude to ostuda - Bude to trapné?

Když si půjdu do obchodu koupit dámské oblečení?

Bude to

OK!

Je neuvěřitelné, kolik mužů po tom touží!

A je pro mne motivací, kolik kluků mne dnes a denně

píše svoji podporu v tvorbě a správě těchto stránek

Miliony mužů na celém světě v sobě tají touhu

vyzkoušet si a nosit oblečení typické v dané společnosti a kultuře pro ženy

Kde a jak ho ale pořídit

bez pocitu studu a trapnosti?

Teoreticky lze zcela anonymně

(bez studu a ponížení)

nakupovat v e-shopu na internetu

I když, ANO, také

e-shop má své limity a rizika

  • někdo pro Vás zásilku balí a Vám to úplně příjemné není
  • někdo pro Vás zásilku doručuje a vidí odesílatele jako informaci uvedenou na zásilce
  • není jisté, kdo skutečně zásilku převezme a co na balíčku uvidí za informace
  • není jisté, zda-li to skutečně budete Vy, kdo zásilku ve svém soukromí rozbalí, protože může být také poškozená
  • není jisté, zda-li nedojde na reklamaci a nebudete potřebovat komunikovat
  • není jisté, zda-li se nějaká poznámka či informace neobjeví dříve či později na Vašem bankovním účtu či e-mailu například při vracení peněz za vracenou či reklamovanou zásilku

Takže jdeme do kamenného obchodu?

Hlavně ale v klidu
Nejdeme do obchodu ani krást, ani obchod demolovat

Do obchodu jdeme legálně nakupovat

A tedy vlastně dělat přesně to, co prodavači chtějí

Takže pamatovat!

Prodavačky jsou placeny za to, co prodají!

Nikoliv za to, kolik mužů z obchodu vyhodí či na ně zavolají policii!

Pánové, budoucnost je v našich rukou. My to dokážeme! A tak mne teď dovolte Vás tímto vzít na krátkou chvilku do oddělení dámského oblečení. I tam totiž začíná rovnost mezi muži a ženami a není třeba si říkat, toto je ženské, to není pro mě, to já nosit nebudu. Tyto výmluvy už jsme si zkusili jako malé děti, když nám na telíř rodiče servírovali brokolici nebo květák.

A že do oddělení určeného ženám nepatříme, že se na nás budou dívat divně? Že nás z kabinek možná i vyvedou či na nás zavolají policii?

Ba ne.  Ani náhodou to není pravda. A tak mě, pánové, hned úvodem tohoto blogu dovolte s Vámi sdílet jedno obrovské tajemství, a to z vlastní zkušenosti:


Všem přítomným jste, kluci, v oddělení dámského oblečení úplně jedno a zejména nikoho z přítomných nakupujících osobně ani trochu nezajímáte!

Jako poměrně hodně ješitný chlap osobně uznávám, že je toto prohlášení vlastně docela hodně ponižující. Ale je to tak. A je to tak kdekoliv se pohybujeme a cokoliv děláme. Respektive jsme všem kolem nás jedno tak dlouho, dokud se nevydáme na cestu zločinu, nekonstruujeme atomovou bombu, nezabíjíme štěňátka či účelově nezamýšlíme provést nějakou bizarnost (třeba si tam veřejně prozpěvovat nějakou nevhodnou písničku či nahlas nevykřikujeme vulgární anekdoty) tak, abychom k sobě pozornost všech přítomných skutečně přitáhli.

Každý jednotlivý jsme zcela anonymní osoby, a když se tak nad tím zamyslíme a podíváme se na to svým pohledem, nevím kolik z nás by ještě téhož dne večer popsalo alespoň jednoduše třeba toho pána či paní, kteří stáli před námi ve frontě na placení a co přitom dělali, a to jsme vnitřně přesvědčení, že v těchto frontách stojíme nejednou celou věčnost. A mimochodem, byl to vůbec muž či žena?

Lidé skutečně nedbají ani významných detailů svého každodenního života a konec konců pocit studu a trapnosti není nic jiného než stav našeho vlastního podvědomí, které si falešně promítá své vlastní pocity do pocitů jiných lidí. Naše podvědomí se v tomto ale šeredně mýlí,  a to v nemalé míře díky našim rodičům, kteří nám ve své výchově nejednou zdůrazňovali:

  • "Co i o tobě pomyslí ten nebo onen?"
  • "Jak se na nás budou lidé dívat?"
  • "Přece si neuděláš ostudu?"
  • "Ať se za tebe nemusím stydět!"

V reálném životě jsme v 99 procentech životních událostí všem okolo nás ale skutečně naprosto "putna", nikomu nepadneme do oka na více než pár vteřin a poté jsme již pro něj historie nehodná myšlenky.

 

Mimochodem - když už se to vezme kolem a kolem a třeba po sukni či čemkoliv jiném klasifikovaném jako dámském oblečení skutečně zatoužíte, dnes jde vlastně cokoliv, jakkoliv a kdykoliv objednat přes internet a to zcela anonymně. Kamenný obchod tak není naprosto žádnou nutností. A mimochodem, O nákupu dámského oblečení, respektive, dámských lodiček na internetu jsem psal již zde na této stránce tohoto mého webu:

V každém případě, ačkoliv samozřejmě máte jako spotřebitel na e-shopu právo cokoliv v rámci zákonných lhůt vrátit, zažádat o výměnu již zakoupeného zboží či prostě a jednoduše si svůj nákup rozmyslet a odstoupit od něj, osobní nákup má svoji jedinečnou atmosféru připomínající zejména v tomto ohledu formu adrenalinového sportu, především si ale domů odnášíte přesně to, co skutečně chcete a co vám padne a nebudete se v tom cítit pozdějinepřirozeně.

Mimochodem, doprovod ženy, přítelkyně či kamarádky, prostě kohokoliv, kdo o Vaší touze postavit se trendům ví, není úplně od věci. Ne, že by to bylo nutné k nákupu jako takovému, ale rozhodně Vám napoprvé pomůžou vyvarovat se extrémům, které by později na ulici skutečně přitáhly nežádoucí pozornost všech kolemjdoucích.

Nutné není ale ani to a má to jednoduchý důvod. Prodávajícímu personálu můžete prostě a jednoduše vysvětlit, že hledáte vkusný dárek pro manželku či přítelkyni, a co by Vám mohli doporučit, přičemž věkem a tělesnou velikostí je v podstatě podobná Vám. Určitě se v ochotě Vám cokoliv nabídnou přetrhnou.

Mimochodem, i když Vás obsluha zahlédne, jak z kabinky vycházíte a v ruce držíte několik sukní, nic se nestane. Není totiž žádným dalším tajemstvím, že vlastně jedinou motivací prodávajících v kterémkoliv obchodě na světě, je Vám cokoliv z toho, co máte v ruce prodat a je jim jedno, zda-li jsou to kalhoty, sukně či rtěnka

Jak si koupit sukni

Tak jako tak, jestli chceš skutečně zažít jedinečné dobrodružství a adrenalin jako nikdy předtím, vstup do obchodu, dojdi do sekce dámského oblečení a začni se rozpačitě, dlouze a tápavě rozhlížet kolem sebe. Není pochyb, že pokud se jedná o kvalitní obchod, tato tvá pozice velice brzo upoutá pozornost prodávajícího personálu a otázka "Jak Vám mohu pomoci" na sebe nenechá dlouho čekat.

Asi bych se s tímto dotazem osobně vyvaroval brigádnici ve věku čerstvých osmnáctých narozenin, jinak ale Váš jasně formulovaný dotaz "Rád bych si koupil sukni" padne u zkušené prodavačky okamžitě na úrodnou půdu, a pokud se budete při zkoušení vhodné velikosti ochotni třeba i následně s prodávající vyfotit, je pravděpodobné, že později obdržíte i příjemnou slevu, kterou Vám bude nejedna žena jenom závidět, VIP pass na další nákup a kdoví, zda-li právě takto neptkáte třeba i svoji životní partnerku.

Základní pravidlo každého obchodu tedy zní:


 

Kluk v dámském oblečení

Co říci tedy závěrem?

Klasické a tradiční pánské oblečení lze popsat zejména jako jednotný a jednoduchý oděv neutrálních a tlumených barev v střihu respektujícím přírodní siluetu člověka (muže), vyrobené z robustních látek, kdy celkový dojem musí nezbytně nutně symbolizovat projevy mužské moci, dominance a jakési falešné serióznosti ve společnosti.

Je tak zcela pochopitelné, že první návštěva každého muže v dámském oddělení připomíná formu probuzení na cizí planetě, a stejně tak lze pochopit i obavy našeho podvědomí a mysli. Netrvá to ale dlouho, a lze se velice jednoduše a rychle zorientovat ve všem podstatném.....

Tedy jak dámská móda funguje a jak se netrápit otázkami, zda-li se mě někdo bude či nebude smát, zda-li mě ochranka zakáže či nezakáže vstoupit do zkušebních kabinek, jak si ty všechny kousky vyzkoušet a vybrat ten správný.

 
Čím více nás bude, tím samozřejmější bude toto téma i pro naše okolí a celou společnost

© Copyright www.Be-a-Rebel.cz, 2019, e-mail: jsem_fanda@be-a-rebel.cz